Bir deli bir kuyuya taş atıyor...

Ersun Yanal'dan şaşırtan karar

Trabzon'a İyi Haber

Trabzonspor Taraftarlar Derneği artık sosyal ağlar...

Trabzonspor'da Onur tartışması!

Yeni Logomuzla Karşınızdayız...

Trabzonspor'da Onur tartışması!

Avrupa'nın en çok gol yiyen kalecileri arasına giren Trabzonspor kaptanı Onur Recep Kıvrak, en değerli kaleciler arasında 51. sıraya gerilerken takım içindeki pozisyonu tartışma konusu oldu.

Bir deli bir kuyuya taş atıyor...

 

Yönetimin sportif direktör getireceği iddialarını Başkan Usta’ya sorduk: Bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı çıkaramıyor. Böyle bir şey kesinlikle yok. Ersun Yanal’a güvenimiz tamdır..

 

Yeni Logomuzla Karşınızdayız...Yeni Logomuzla Karşınızdayız... Ankara Trabzonsporlular Derneğinin Yeni Logosu Çok beğeni kazandı...

Trabzon'a İyi Haber

Trabzonspor Kulübünün, HES projesinde lisans öncesi son aşama olan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) belgesini olumlu olarak aldığı bildirildi.

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Bordo-Mavi Elektrik Enerji Üretim Tic. Ltd. Şti'nin üzerinden yürütülen enerji projelerinden birisi olan yıllık 28 MW kapasiteli Uzungöl 1 Regülatörü HES projesiyle ilgili olarak lisans öncesi son aşama olan ''ÇED Olumlu Belgesi'' alındığı belirtildi.

Açıklamada, ''Buna göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Müdürlüğü 05 Haziran 2012 tarih 2549 sayılı kararıyla konuyu değerlendirerek kesinleştirdi. Kulübümüzün geleceğine yönelik kaynak girdisinde büyük bir yeri olan söz konusu projeyle ilgili alınan ÇED raporuyla lisans öncesi son aşama da tamamlanmış oldu'' ifadeleri kullanıldı.